środa, 10 sierpnia, 2022

Zmiana nazwy Łomży Vive Kielce! W klubie pojawi się nowy sponsor

Historyczna zmiana w Łomży Vive Kielce. Lada moment klub pozyska nowego sponsora tytularnego. Oznacza to, że z nazwy drużyny zniknie człon „Vive”. Będzie to pierwsza taka modyfikacja od 20 lat – potwierdził prezes klubu Bertus Servaas.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Zmiany w Kielcach. Nowy sponsor szansą na rozwój

W miniony weekend szczypiorniści Łomży Vive Kielce przegrali spotkanie z FC Barceloną w finale Ligi Mistrzów. W poniedziałek mistrzowie Polski ruszyli w podróż powrotną do swojego rodzimego. Mimo że drużynie nie udało się przywieźć wymarzonego europejskiego trofeum, to fani bardzo ciepło przyjęli swoich ulubieńców.

W trakcie spotkania z kibicami głos zabrał Bertus Servaas. Prezes kieleckiego klubu potwierdził doniesienia, że w klubie w ciągu dwóch najbliższych tygodni pojawi się nowy sponsor tytularny. Servaas nie podał, o jaką firmę chodzi, ale podkreślił, że umowa z nią będzie szansą na dalszy rozwój drużyny.

Wiadomo jednak, że nazwy klubu zniknie człon „Vive”, a pozostanie nazwa głównego sponsora, czyli „Łomży”. Umowa z drugą firmą obowiązuję do 30 czerwca 2024 roku i może zostać przedłużona o kolejne dwanaście miesięcy. Nazwa będzie niewątpliwie symboliczna. Kielecki zespół występował pod szyldem „Vive” od 2002 roku. Nowy sponsor ma zostać ogłoszony na specjalnej konferencji prasowej.

To nie jedyne zmiany, jakie czekają zespół tego lata. Już niedługo ma dojść także do przebudowy drużyny. Z Kielcami pożegna się więc nie tylko jeden ze sponsorów tytularnych, ale także kilku ważnych zawodników, którzy w ostatnich latach grali dla ekipy z województwa świętokrzyskiego.

Piękna przemowa trenera Łomży Vive Kielce. „Wszyscy jesteście dla mnie jak dzieci”

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA