wtorek, 28 czerwca, 2022

Znakomita karta walk gali boksu w Rzeszowie! Kibice zachwyceni

6 lipca na stadionie Stali Rzeszów odbędzie się gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night 7, podczas której w ringu będzie można zobaczyć m.in. Izuagbe Ugonoha, Pawła Stępnia i Kamila Szeremetę. Już teraz można założyć, że pod względem sportowym będzie to jedna z najlepszych gal organizowanych w Polsce w ostatnich latach.

W walce wieczoru rzeszowianin Łukasz Różański (10-0, 9 KO), zmierzy się z Izuagbe Ugonohem (18-1, 15 KO). Ten drugi od kilku lat uznawany jest za pięściarza z wielkim potencjałem, który przy większej aktywności mógłby uzyskać poziom światowej czołówki wagi ciężkiej. Popularny „Izu” ostatni raz boksował w maju 2018 roku, kiedy to pokonał Freda Kassiego (18-8, 10 KO).

Podczas gali Knockout Boxing Night 7 dojdzie również do walki o mistrzostwo Polski wagi półciężkiej pomiędzy Pawłem Stępniem (12-0, 11 KO) i Markiem Matyją (16-1-1, 7 KO). Zwycięzca tej konfrontacji będzie mógł myśleć o walce z najlepszymi zawodnikami świata w wadze półciężkiej. Nieznacznym faworytem jest Stępień, który według ekspertów ma duże szanse, aby w przyszłości zostać kolejnym polskim mistrzem świata. Ma on już 29 lat, więc czas na wartościowy sprawdzian!

Ciekawym pojedynkiem będzie też starcie Fiodora Czerkaszyna (12-0, 8 KO)  z Australijczykiem Wesem Capperem (20-2-1, 12 KO). 30-letek z Perth ma na koncie m.in. remis z byłym mistrzem świata wagi średniej Samem Solimanem i jest niepokonany od 10 walk. Do ringu wejdzie również Kamil Szeremeta (19-0, 4 KO), który będzie bronił pasa mistrza Europy oraz m.in. Mateusz Tryc i Laura Grzyb.

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA