Dwa zwycięstwa na koncie Polaków!!!

Aktualizacja: 10 mar 2016, 21:41
10 mar 2016, 20:36

Od 8 marca w Rio de Janerio odbywa się turniej Rio Grand Slam. W drugim meczu fazy grupowej obydwie męskie pary pokonały swoich przeciwników.

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel w pierwszej partii całkowicie zdominowali rywali z Rosji- Liamina, Barsouka dzięki czemu wygrali seta otwierającego spotkanie do 17. W drugiej odsłonie do głosu doszli Rosjanie i to oni zapisali na swoim koncie zwycięską partię do 18. Trzeci set znowu w pełni należał do Polaków, którzy wygrali ostatnią partię do 9 i całe spotkanie 2:1.

Druga polska para- Piotr Kantor i Bartosz Łosiak trafili na groźnych Łotyszan- Samoilovsa oraz Smedinsa. Od początku pierwszego seta toczyła się zacięta walka, którą ostatecznie wygrała para z Łotwy. Drugi set należał już tylko i wyłącznie do Polaków, którzy rozgromili rywali do 11. W tie-breaku nasi rodacy poszli za ciosem i zapisali na swoim koncie zwycięską partię również do 11. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 na korzyść Polaków.

Dzisiaj Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel zmierzą się jeszcze z Reinderem Nummerdorem i Christiaanem Varenhorstem z Holandii. Rywalami Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka natomiast będą Oleg Stojanovskij i Artem Jarzutkin z Rosji.