Zwycięstwo Azotów z ZTR Zaporoże

Aktualizacja: 10 sie 2015, 08:58
9 sie 2015, 23:25

W drugim spotkaniu zespół Azoty Puławy wygrał 32:24 (15:11) z ZTR Zaporoże. W pierwszym spotkaniu tych drużyn padł wynik remisowy 32:32 (11:11).

W drugim starciu zespół z Puław zaprezentował się dużo lepiej niż w pierwszym spotkaniu, szczególnie w obronie. Na początku spotkania utrzymywał się remis, jednak pod koniec pierwszej połowy to Azoty wyszły na prowadzenie i zespoły schodziły do szatni przy przy stanie 15:11 dla brązowych medalistów Mistrzostw Polski. W drugiej połowie Azoty powiększyły przewagę do ośmiu trafień nad ukraińskim rywalem.

KS “Azoty-Puławy” – ZTR Zaporoże 32: 24 (15:11)

“Azoty-Puławy”: Bogdanov, Krupa – Petrovsky 1, Kuchczyński 1, Orzechowski 1, Kubisztal 4, Skrabania 2, Przybylski 2, Grzelak, Masłowski 8, Krajewski 5, Prce 2, Sobol 5, Antolak 1.

Kolejny sprawdzian formy polskich drużyn piłki ręcznej przed rozgrywkami PGNIG Superligi.

W dniach 14-15 sierpnia br. Azoty Puławy będą gospodarzem towarzyskiego turnieju o Puchar Prezesa Azotów Puławy w mocnej ligowej obsadzie. Uczestnikami turnieju oprócz gospodarzy będą również KPR Borodino Legionowo, PE Gwardia Opole i Stal Mielec.