Finał Pucharu Polski odbędzie się w Katowicach!

27 lis 2017, 14:00

Znamy miejsce finałów Pucharu Polski w hokeju na lodzie! Decydujące spotkania Pucharu Polski w PHL będą miały miejsce 27 i 28 grudnia. Dziś zapadła decyzja o tym, gdzie będziemy mogli oglądać zmagania czterech najlepszych drużyn.

W tym roku hokeiści zmierzą się ze sobą w “Satelicie” w Katowicach! Miejsce to zostało wybrane, gdyż do Polskiego Związku Hokeja na Lodzie napłynęło tylko jedno zgłoszenie o chęci organizacji turnieju. W poprzednim roku finały odbywały się na lodowisku w Nowym Targu, a zwycięzcą został GKS Tychy.

Najlepsze kluby zostały wyłonione po rozegraniu 18 z 22 kolejek rundy zasadniczej. W półfinałach GKS Tychy zmierzy się z JKH GKS Jastrzębie, a Comarch Cracovia z Tauron KH GKS Katowice. W tym roku ponownie liczymy na wiele emocji. Zapraszamy do kibicowania i wspierania hokeistów podczas turnieju finałowego.