Strona główna Tenis Agnieszka Radwańska pożegna się ze swoimi kibicami w Krakowie, znamy pierwsze szczegóły!

Agnieszka Radwańska pożegna się ze swoimi kibicami w Krakowie, znamy pierwsze szczegóły!

0
Fot. zimbio.com
Agnieszka Radwańska, która zakończyła już swoją sportową karierę oficjalnie ujawniła pierwsze szczegóły na temat swojego benefisu. Będzie wiele atrakcji i to nie tylko tenisowych.

14 listopada ubiegłego roku  najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska ogłosiła zakończenie kariery. Obecnie krakowianka korzysta z życia, bierze udział w kolejnej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Od dłuższego czasu jednak mówiło się, że pracuje nad jeszcze jednym projektem. Poznaliśmy pierwsze szczegóły, bo chodziło o oficjalne pożegnanie z kibicami.

21 maja w krakowskiej Tauron Arenie popularna “Isia” zorganizuje swój benefis. Ceny biletów zaczynać się mają od 19 złotych. Na razie nie jest znany szczegółowy plan imprezy, ale szykuje się wiele atrakcji.

Radwańska zapracowała na miano jednej z największych legend polskiego tenisa. Przez wiele lat utrzymywała się w światowej czołówce. W rankingu WTA zajmowała drugie miejsce. Wygrała dwadzieścia turniejów najwyższej rangi i raz dostała się do finału wielkoszlemowego turnieju.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Komentarze