Anna Grejman odchodzi z Chemika Police!

29 lis 2018, 19:46

Dzisiejszy dzień pełen jest informacji o rozwiązanych kontraktach w Stoczni Szczecin, jednak to nie koniec niespodzianek w tamtej części siatkarskiej Polski. Z Chemika Police odchodzi narzeczona Bartosza Kurka- Anna Grejman. 

Po rozwiązaniu przez Bartosza Kurka kontraktu ze Stocznią Szczecin, można było spodziewać się że kroki w kierunku opuszczenia klubu poczyni również Ania. Nie trzeba było długo czekać na oświadczenie klubu z Polic w tej sprawie.

Anna Grejman odchodzi z Chemika Police Na prośbę zawodniczki Chemik Police zgodził się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Grejman dołączyła do mistrza Polski przed bieżącym sezonem i planowo w naszych barwach miała zostać co najmniej do maja 2019. Sytuacja jednak uległa zmianie, a klub wyraził zgodę na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. – Żadną tajemnicą jest, że Ania to prywatnie narzeczona Bartosza Kurka. Ze względu na zmiany w życiu sportowym Bartka, Ania poprosiła o możliwość rozwiązania kontraktu. Z uwagi na jej dobro postanowiliśmy nie robić jej pod górkę i wyrazić zgodę. Pomimo przedwczesnego rozstania, życzymy jej dużo szczęścia i sukcesów w życiu prywatnym oraz sportowym – mówi Paweł Frankowski, prezes klubu. Ze względu na dynamiczną sytuację i szybki bieg wydarzeń, klub rozważy możliwość zakontraktowania czwartej przyjmującej, która ewentualnie zastąpiłaby Annę Grejman w kadrze Chemika” – Poinformował Chemik Police

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA