ATP Cincinnati: Kubot i Melo w drugiej rundzie!

12 sie 2019, 20:15

Łukasz Kubot i Marcelo Melo pokonali w dwóch setach Novaka Djokovica i Janko Tipsarevicia 6:2 6:3. Tym samym Polak i Brazylijczyk awansowali do kolejnej rundy.

Pierwszą partię zdecydowanie lepiej rozpoczęli Kubot wraz  Marcelo Melo. Przełamali swoich rywali już w drugim gemie. Całą partię potwierdzali swoją dominację i ostatecznie zwyciężyli 6:2.

Troszkę inny początek miała druga odsłona Rywale nie dali za wygraną i poczatek był dość wyrównany. Jednak polsko-brazylisjka para przełamała serbski duet. Kubot i Melo zdołai wyjść na prowadzenie i utrzymać koncentrację do samego końca spotkania. Cały mecz trwal zaledwie 61 minut.

W kolejnej rundzie rywalami duetu Kubot/Melo będą zwycięzcy pojedynku Grain/Paire – Albot/Chaczanow

Łukasz Kubot/Marcelo Melo- Novak Djokovic/Janko Tipsarevic 6:2 6:3