ATP Waszyngton: Kubot i Melo odpadają w półfinale

3 sie 2019, 22:20

Łukasz Kubot w parze z Marcelo Melo nie zagrają w finale turnieju w Waszyngtonie. Polsko – Brazylijska para przegrała w półfinale z przedstawicielem RPA Ravenem Klaasenem i Nowo Zelandczykiem Michaelem Venusem 6:2, 7:6.

Pierwszy set to dominacja rywali Kubota i jego partnera, którzy dwukrotnie zostali przełamani i przegrali pierwszego seta 6:2. W drugim secie Kubot wraz z Melo postawili się rywalom jednak w trzecim secie po raz kolejny w meczu stracili gema przy własnym podaniu. Kubot wraz z Melo na pierwsze przełamanie rywali czekali do drugiego seta gdy w ósmym gemie przełamali rywali. O końcowym zwycięstwie zdecydował tie break w którym lepiej zaprezentowali się Klaasen wraz z Venusem zwyciężając 7:2 i to oni zagrają w finale.

Klaasen/Venus – Kubot/Melo 6:2, 7:6 (2)