ATP Wiedeń: Kamil Majchrzak odpada w I rundzie eliminacji

Aktualizacja: 17 sty 2023, 09:00
19 paź 2019, 20:19

Kamil Majchrzak przegrał w meczu I rundy eliminacji do turnieju w Wiedniu z Kazachem Aleksandrem Bublikiem rozstawionym z numerem “1” 7:6 (1), 6:4.

Majchrzak, który w losowaniu trafił najgorzej jak mógł nie był faworytem spotkania choć w pierwszym secie walczył z najwyżej rozstawionym zawodnikiem w eliminacjach jak równy równy przegrywając dopiero tie breaku w którym przegrał 7:1.

W drugim secie wydawało się, że pochodzący z Piotrkowa Trybunalskiego tenisista doprowadzi do wyrównania po tym jak wyszedł na prowadzenie 4:2 jednak stracił następne dwa podania i ostatecznie przegrał 6:4 i nie dołączy do Huberta Hurkacza, który wystąpi w drabince głównej halowych zawodów ATP World Tour 500 na kortach twardych w Wiedniu.

Aleksander Bublik – Kamil Majchrzak 7:6(1), 6:4