ATP Winston-Salem: Pewny awans Kubota i Melo do ćwierćfinału

21 sie 2019, 09:24

Łukasz Kubot w parze z Marcelo Melo w pięćdziesiąt osiem minut rozprawili się z Brazylijczykiem Marcelo Demolinerem i przedstawicielem Wielkiej Brytanii Dominiciem Inglotem i awansowali do ćwierćfinału debla turnieju ATP w Winston-Salem.

Kubot wraz z Melo byli stawiani w roli faworyta co potwierdzili podczas meczu. Do zwycięstwa w pierwszym secie Kubotowi i Melo wystarczyło jedno przełamanie, które nastąpiło w piątym gemie. Drugi set to dominacja polsko-brazylijskiej pary, która trzykrotnie przełamała rywali i zwyciężyła 6:1 wykorzystując trzecią piłkę meczową i kończąc spotkanie po 58 minutach gry.

Przeciwnikami Kubota i Melo w kolejnej rundzie będą Brytyjczycy Jonny O’Mara i Daniel Evans.

Łukasz Kubot (Polska) / Marcelo Melo (Brazylia) – Marcelo Demoliner (Brazylia) / Dominic Inglot (Wielka Brytania) 6:4, 6:1