czwartek, 30 czerwca, 2022

Australian Open: Mecz z udziałem Kubota pod lupą władz tenisa

Spotkanie pierwszej rundy miksta z udziałem Łukasza Kubota mogło być ustawione. Informacje podają zagraniczne firmy bukmacherskie, które wycofały zakłady na to spotkanie.

Chodzi o mecz, w którym Łukasz Kubot w parze z Czeszką Andreą Hlavackovą mierzyli się z duetem hiszpańskim – Larą Arruabareną i Davidem Marrero. To właśnie hiszpańskiego tenisistę podejrzewa się o możliwość ustawienia spotkania.

Hiszpańska para to solidni debliści, a jednak w meczu przeciwko polsko-czeskiemu duetowi przegrali bardzo wyraźnie 0:6, 3:6. Kursy bukmacherów na zwycięstwo Kubota i Hlavackovej były bardzo niskie, a niektóre firmy wycofały możliwość dokonania zakładu na ten mecz.

O sytuacji wypowiada się jeden z szefów zagranicznej firmy bukmacherskiej. – Zwykle mecze miksta nie są tak popularne. Pojedyncze osoby stawiały duże pieniądze jak na tak niepewny mecz – powiedział.

Konkurencyjne firmy bukmacherskie uważają, że całą „aferę” rozkręciła firma, która wycofała zakłady, w celu zdobycia popularności. Wskazują oni, że Hiszpan był kontuzjowany i ta informacja mogła zadecydować o tym, że stawki na zwycięstwo pary hiszpańskiej były tak niskie.

Warto dodać, że Kubot i Hlavackova pożegnali się juz z turniejem miksta. W drugim meczu pokonali ich Yung-Jan Chan z Tajwanu i Rohan Bopanna z Indii.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA