Bezbłędna Magdalena Fręch. Pokonała rywalkę w 49 minut!

28 maj 2023, 14:22

Mniej niż godzinę potrwał mecz pierwszej rundy Roland Garros 2023, w którym udział wzięła Magdalena Fręch. Polka znakomicie rozpoczęła rywalizację na paryskich kortach i pokonała Zhang Shuai 6:1, 6:1. Sukces jest tym większy, że dla 25-latki jest to pierwszy awans do drugiej rundy French Open od 2018 roku.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Najłatwiejsze wielkoszlemowe zwycięstwo Magdaleny Fręch

Do francuskiego turnieju wielkoszlemowego Magdalena Fręch przystąpiła już po raz szósty w swojej karierze. Polka trzykrotnie zmagania we French Open kończyła już na etapie kwalifikacji. W ubiegłym roku odpadła w pierwszej rundzie, a najlepszy występ zanotowała jeszcze w 2018 roku, kiedy to doszła do drugiej rundy.

Teraz Polka powtórzyła swój najlepszy wynik. W niedzielny poranek udało jej się w pierwszej rundzie French Open wyeliminować wyżej notowaną Zhang Shuai, z którą wcześniej zmierzyła się pięć lat temu. W Hiroszimie lepsza okazała się Chinka, ale teraz Magdalenie Fręch udało się zrewanżować za ostatnią porażkę.

Polka imponowała przede wszystkim świetnym serwisem. Z kolei Shuai na korcie była bardzo niepewna. W całym meczu Chinka popełniła 7 podwójnych błędów i aż 30 niewymuszonych. Dlatego też biało-czerwonej zawodniczce udało się zamknąć mecz w mniej niż godzinę. Spotkanie potrwało zaledwie 49 minut.

W drugiej rundzie Magdalena Fręch zmierzy się ze zwyciężczynią starcia pomiędzy Czeszką Sarą Bejlek a Rosjanką Kamillą Rachimową. To spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14:30.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

WTA Roland Garros 2023 – Zakłady i Kursy Bukmacherskie (03.06). Typujemy faworytki

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA