Strona główna Pilka reczna Biegler opuści reprezentację Polski?

Biegler opuści reprezentację Polski?

0

Już przed Mistrzostwami Świata w Katarze, mówiło się, że aktualny trener reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych dostaje wiele ciekawych ofert pracy, jednak sam zainteresowany odmawiał komentarza w tej sprawie, skupiając się na grze reprezentacji podczas walki o medale w Katarze.

Od końca mistrzostw dzieli nas już kilka dni i chyba każdy zdążył już ochłonąć po fenomenalnej walce biało-czerwonych w walce o brązowy medal. Nie milkną jednak echa przyszłości dot. trenera Bieglera, o którym coraz częściej mówi się, że zamierza obrać kierunek na Zachód i objąć jeden z najlepszych klubów w Niemczech – HSV Hamburg.

Wszelkie wątpliwości rozwiał jednak prezes ZPRP, który w jednym z wywiadów stwierdził, że przenosiny do Hamburga Bieglera są możliwe, ale tylko wtedy, gdy praca ta nie będzie zaniedbywała kadry Polski seniorów. Wszystko wskazuje więc na to, że niemiecki trener będzie miał pod swoimi skrzydłami aż dwa zespoły. Są już wstępne plany zmiany w umowie Bieglera, w której ma być dołączony specjalny wpis o możliwości prowadzenia klubu. Wokół trenera powstanie również specjalne grono osób, które na bieżąco będzie śledzić poczynania kadrowiczów, a następnie będzie miało za zadanie przedstawić je trenerowi.

 

Komentarze