Szczegóły KSW Epic: Chalidow – Adamek (24.02). Karta Walk i Transmisja (Gdzie, kiedy, za ile?)

Aktualizacja: 26 lut 2024, 10:50
19 lut 2024, 22:30

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana przez fanów MMA gala KSW Epic, która będzie miała miejsce w sobotę w Gliwicach. Główną ozdobą wydarzenia została ogłoszona walka bokserska Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem. To jednak tylko jedna z atrakcji, które przygotowali włodarze KSW. W oktagonie zobaczymy m.in. cały turniej mistrzowski wagi półciężkiej.

Boks, grappling i wiele innych. Gala KSW inna niż wszystkie

To będzie gala KSW inna niż wszystkie. Włodarze największej polskiej organizacji MMA postanowili zaszaleć i dostarczyć nam wydarzenie, w której zobaczymy mieszkanki najróżniejszych formuł. Podczas KSW Epic znaleźć dla siebie będą mogli bowiem zarówno fani boksu, muay thai, jak i grapplingu.

Oczywiście największą atrakcją będzie starcie byłego mistrz świata IBF, IBO i WBC Tomasz Adamka z byłym mistrz dwóch kategorii wagowych KSW Mamed Chalidowem. Obie legendy zetrą się w starciu zaplanowanym na sześć rund. Poza ich walką bokserską czeka nas m.in. turniej mistrzowski MMA w wadze półciężkiej. O pas KSW powalczą Rafał Haratyk i Marcin Wójcik oraz Kleber Silva i Damian Piwowarczyk. Zwycięzca każdej pary przejdzie do wielkie finału.

Na gali KSW Epic wystąpi też aktualny mistrz królewskiej dywizji Phil De Fries. Anglik zawalczy jednak nie w MMA, ale w grapplingu. Tam zmierzy się z Joshem Barnettem. Czekają nas również walki w kimonach (Piotra Kacprzaka zawalczy Adamem Bryszem), czy też starcia z nieco luźniejszymi zasadami. Tak będzie na przykład w pojedynku Darko Stosicia i Matheusa Scheffela, gdzie dozwolone będą m.in. uderzenia na głowę w parterze.

Gdzie i kiedy oglądać KSW Epic? Transmisja PPV

Gala KSW Epic odbędzie się już 24 lutego w Arenie Gliwice. Początek zaplanowany jest na godzinę 19:00. Transmisja gali z udziałem Tomasza Adamka i Mameda Chalidova będzie dostępna tylko w usłudze PPV, którą można wykupić na KSWTV.

Za dostęp do pakietu podstawowego trzeba zapłacić 40,99 złotych. Dostęp premium kosztuje natomiast 45,99 złotych. Jest również specjalna oferta dla abonentów Canal+ Online. Tam ceny zaczynają się od 39,99 złotych.

Karta walk gali KSW Epic w Gliwicach:

Walka wieczoru:

  • 99 kg: Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek – boks

Finał turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej:

  • 93 kg: TBA vs. TBA

Karta główna:

  • Open: Phil De Fries vs. Josh Barnett – Grappling
  • 65,8 kg: Michał Królik vs. Vaclav Sivak –  Muay Thai w małych rękawicach
  • 120,2 kg: Darko Stosic (19-6) vs. Matheus Scheffel (17-10) – PRIDE Rules

Turniej mistrzowski wagi półciężkiej, półfinały:

  • 93 kg: Rafał Haratyk (17-5-2) vs. Marcin Wójcik (19-8)
  • 93 kg: Kleber Silva (22-12) vs. Damian Piwowarczyk (7-2)

Karta wstępna:

  • 93 kg: Ivan Erslan (13-3) vs. Bohdan Gnidko (10-1) – MMA
  • 82 kg: Konrad Rusiński (6-1) vs. Muslim Tulshaev (10-3) – No Holds Barred Rules
  • 70,3 kg: Piotr Kacprzak vs. Adam Brysz –  MMA w kimonachNiezwykłe starcie podczas KSW Epic. Mistrz wagi ciężkiej wystartuje w nowej formule

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA