Challanger Rzym: Majchrzak wystąpi w ćwierćfinale!

9 maj 2019, 16:02

Kamil Majchrzak zwyciężył w dwóch partiach z Włochem Roberto Marcorą. Tym samym Polak jest już pewny występu w ćwierćfinale turnieju w Rzymie.

Polak wygrał premierowego seta w stosunku 6:3. Majchrzak przełamywał rywala i grał dość swobodnie, co pozwoliło Mu na dość pewne zwycięstwo.

W drugiej partii Polak miał nieco więcej kłopotów. Od początku Majchrzak chciał przejąć inicjatywę, lecz rywal gonił cały czas wynik.Reprezentant Polski miał okazję do zakończenia spotkanie, lecz Marcora uniemożliwił to Polakowi. Za kilka minut doszło do tie-breaka, w nim nasz tenisista wywalczył pięć piłek pod rząd na swoją korzyść.

Majchrzak wygrał 6:3, 7:6(2) i w ćwierćfinale turnieju w Rzymie zmierzy się z reprezentantem Czech Adamem Pavlaskiem.