Challenger Koblenz: Porażka Michała Przysiężnego

16 sty 2019, 19:41

W meczu 1/16 Challengera w Koblenz Michał Przysiężny przegrał 0:6, 6:2, 3:6 z Holendrem Tallonem Griekspoorem.

Pierwszy set to absolutna dominacja holenderskiego tenisisty, który nie dał ugrać Przysiężnemu żadnego gema i zwyciężył 6:0. Początek drugiego seta to pewne zwycięstwa zawodników przy własnym serwisie. Dopiero przy stanie 3:2 Przysiężny przełamał rywala by w kolejnym gemie wygrać swoje podanie. Przy stanie 5:2 sklasyfikowany na 545 miejscu w rankingu ATP 34-letni tenisista po raz drugi przełamał Holendra i zwyciężył 6:2.
Decydujący set rozpoczął się źle dla 34-latka, który nie potrafił wygrać gema przy własnym serwisie. Przy stanie 5:3 Griekspoor po raz drugi w secie przełamał polskiego tenisistę i mógł cieszyć się z końcowego triumfu.

Michał Przysiężny – Tallon Griekspoor 0:6, 6:2, 3:6