Strona główna Siatkówka PlusLiga Chemik Bydgoszcz z nowym przyjmującym!

Chemik Bydgoszcz z nowym przyjmującym!

0

Barwy Chemika Bydgoszcz od nowego sezonu reprezentował będzie Jakub Urbanowicz. Przyjmujący w poprzednim sezonie był zawodnikiem AZS-u Olsztyn.

 

Jakub Urbanowicz urodzony w 1993r. w Olsztynie. Mierzący 203cm przyjmujący, karierę seniorską rozpoczął w klubie AZS Olsztyn, który reprezentował w latach 2012-2013. Poprzednie kluby: Camper Wyszków, Ślepsk Suwałki, Cerrad Czarni Radom, KPS Siedlce.

Jego ojciec to Leszek Urbanowicz – były siatkarz, reprezentant Polski, olimpijczyk. W przeszłości kierownik drużyny AZS Olsztyn.

W ostatnim czasie do drużyny Chemika dołączyli m.in: Dawid Woch 22-letni środkowy, grający w poprzednim sezonie w GKS-ie Katowice. Drugim środkowym został Janusz Gałązka 32-letni zawodnik przenoszący się do Bydgoszczy z 1-ligowego KPS Siedlce. Nowym rozgrywającym został Radosław Gil mistrz świata juniorów z 2017 roku, który w poprzednim sezonie występował w drużynie Indykpolu AZS Olsztyn. Kolejnym zawodnikiem, który przeniósł się z GKS-u Katowice jest przyjmujący Gonzalo Quiroga.

 

Komentarze