Duże wyróżnienie dla Marcina Tybury. Polak wystąpi w walce wieczoru gali UFC

Aktualizacja: 13 sty 2024, 14:09
13 sty 2024, 11:26

W kolejnym pojedynku Marcin Tybura, czyli jeden z najlepszych polskich zawodników MMA zmierzy się z Taiem Tuivasą. Do konfrontacji miała dojść 17 lutego, ale została ona przełożona na 16 marca. Jest to jednak dobra informacja, bo walka będzie głównej wydarzeniem gali UFC on ESPN+ 97, która odbędzie się w Las Vegas.Starcie Marcin Tybura – Tai Tuivasa walką wieczoru gali UFC on ESPN+ 97. Polak wróci na zwycięską ścieżkę?

Kilka miesięcy temu po dwóch efektownych zwycięstwach Marcin Tybura był bliski walki o mistrzowski pas UFC w wadze ciężkiej. Niestety w lipcu 2023 roku podczas gali w Londynie Polak doznał bolesnej porażki. Już w 73. sekundzie przegrał przez techniczny nokaut z Tomem Aspinallem. 30-latek z Uniejowa sklasyfikowany jest obecnie na 10. miejscu w rankingu królewskiej dywizji.

Tybura okazję do rehabilitacji będzie miał 16 marca, kiedy zmierzy się z Taiem Tuivasą, który jest sklasyfikowany na 9. lokacie zestawienia zawodników kategorii ciężkiej największej organizacji MMA na świecie. Pojedynek miał odbyć się w lutym, ale trafił na kartę walki gali UFC on ESPN+ 97. Będzie to główna atrakcja gali, która odbędzie się w Las Vegas. Informację o nowym terminie walki przekazał szef UFC Dana White.

Zawodnik poznańskiego klubu Ankos MMA do UFC trafił w 2016 roku. Dla największej organizacji MMA stoczył 18 pojedynków, z których 11 wygrał. W całej karierze ma bilans 24-8.
Krzysztof Głowacki zaskoczył. Były mistrz ucieszył się z wpadki dopingowej

Źródło:UFC

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA