poniedziałek, 27 czerwca, 2022

Dwa transfery PGE Vive w top5 rankingu Handball-Planet

Znany portal Handball-Planet jak co roku sporządził listę najlepszych transferów przeprowadzonych przez męskie kluby. Nie zabrakło na niej ruchów wykonanych przez polskie kluby, jednak prym wiodą zdecydowanie mistrzowie Polski.

W czołowej piątce znalazły się transfery Andreasa Wolffa z THW Kiel (czwarte miejsce) oraz Igora Karacicia z Vardara Skopje (piąte miejsce). PGE Vive Kielce nie jest obecne w samym czubie tylko ze względu na zawodników sprowadzonych. Na trzeciej lokacie znalazła się przeprowadzka Luki Cindricia do Barcelony.

Na 14. lokacie znajdziemy transfer Jose Guilhermo de Toledo z Orlen Wisły Płock do triumfatorów ostatniej edycji Ligi Mistrzów z Macedonii. W top20 znajdziemy jeszcze przenosiny Michała Jureckiego do Flensburga oraz Vladimira Cupary do Veszprem.

25. miejsce należy do Kamila Syprzaka i jego transferu z Barcelony do PSG. 10 pozycji wyżej znajdziemy najwyżej notowany transfer wewnątrz PGNiG Superligi, czyli przejście Tomasza Gębali z Płocka do Kielc.

Najwyżej notowanym ruchem Orlen Wisły Płock jest angaż Niko Mindegi. Hiszpan zasilił szeregi wicemistrzów naszego kraju z francuskiego Chambery Savoie. Redaktorzy Handball-Planet umieścili ten transfer na 42. miejscu w rankingu.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA