Strona główna Pozostałe Hokej Finał LOTTO Pucharu Polski na lodowisku w Krakowie!

Finał LOTTO Pucharu Polski na lodowisku w Krakowie!

0
Foto: PZHL

Finałowe starcia Pucharu Polski czterech najlepszych drużyn wyłonionych po 22 kolejkach Polskiej Hokej Ligi oficjalnie odbędą się w Krakowie. W turnieju tym udział wezmą Comarch Cracovia (gospodarz), GKS Tychy, JKH GKS Jastrzębie oraz Tauron KH GKS Katowice.

Na dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej przez Polską Hokej Ligę została podana oficjalna informacja dotycząca rozegrania Pucharu Polski. Mecze odbędą się 27 i 28 grudnia na lodowisku w Krakowie przy ul. Siedleckiego 7. Hasłem promującym tegoroczne zmagania hokeistów jest “LOTTO Puchar Polski 2017 – święto hokeja pod Wawelem”. Sponsorem tytularnym turnieju został Totalizator Sportowy LOTTO.

Jestem przekonana, że będzie czekać nas prawdziwa sportowa uczta, której nie można przegapić. Starsi kibice zapewne pamiętają, że przed laty hokej na lodzie był tzw. “dziewiątką” wśród liczb Lotto. Już czas, żeby znalazła się na podium – mówiła Aida Bella, Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

Podczas zmagań o trofeum Pucharu Polski również osoby nie będące na żywo na meczach będą mogli być świadkami tych chwil. Dzięki porozumieniu z TVP Sport kibice zobaczą transmisje z krakowskiego lodowiska.

środa – 27.12.2017
mecze półfinałowe:
godz. 16:30 GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
godz. 20:00 Comarch Cracovia – TAURON KH GKS Katowice
czwartek – 28.12.2017
godz. 17:30 mecz finało

– Szykuje się bardzo emocjonujący turniej, bowiem już dawno stawka finalistów nie była tak mocna i wyrównana. Serdecznie zapraszamy wszystkich do Krakowa, a jeśli ktoś nie będzie mógł dojechać to swoje emocje będzie można przeżyć podczas transmisji telewizyjnych – powiedział na konferencji prasowej prezes PHL Janusz Wierzbowski.

Komentarze