Fury – Chisora (03.12): Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja z gali w Londynie

W sobotę 3 grudnia stacja Polsat Sport pokaże galę boksu zawodowego, na której walką wieczoru będzie pojedynek Tyson Fury – Dereck Chisora. Poza tym w ringu pojawią się również Daniel Dubois i Kevin Lerena. Stawką ich starcia będzie pas WBA Regular w wadze ciężkiej.

Tyson Fury – Dereck Chisora
03.12.2022, 22:30

 
Fury
Chisora
 
1.04

10.00
1.05
12.19
1.01
11.0

Gala Tyson Fury – Dereck Chisora rozpocznie się o 19:00

Już ponad dekadę trwa konflikt Tysona Fury’ego i Derecka Chisory. Wszystko zaczęło się jeszcze w 2011 roku. Wtedy też zaledwie 22-letni „Król Cyganów” pokonał stawianego w roli faworyta Chisorę i zgarnął tytuły mistrza Wielkiej Brytanii oraz
Wspólnoty Narodów. Następnie obaj pięściarze spotkali się w listopadzie 2014 roku. Wówczas stawką pojedynku były tytuły mistrza WBO International oraz Mistrza Europy w wadze ciężkiej. Po raz kolejny z lepszej strony zaprezentował się Fury.

Od tego czasu nieustannie starszy z pięściarzy prowokował „Króla Cyganów”. Po latach dopiął swego. Tyson Fury, który zapowiadał przejście na sportową emeryturę, zgodził się zawalczyć po raz trzeci z Dereckiem Chisorą. Obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą już 3 grudnia. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrza świata wagi ciężkiej prestiżowej organizacji WBC.

Oprócz walki wieczoru na gali w Londynie zobaczymy sześć starć. Szczególnie ciekawe zapowiada się pojedynek Daniel Dubois – Kevin Lerena. Tu pięściarze rywalizować będą bowiem o pas mistrzowski WBA Regular w wadze ciężkiej.

Galę, która będzie miała miejsce piłkarskim Tottenhamu Hotspur w Londynie, w całości pokaże Polsat Sport. Początek transmisji już 3 grudnia o godzinie 19:00. Cały wydarzenie skomentują Andrzej Kostyra i Przemysław Saleta. Walka wieczoru powinna rozpocząć się nie wcześniej niż o godzinie 22:30. Pełna karta walka oraz typy bukmacherskie na ten mecz znajdziecie w tym artykule

Fury – Chisora (03.12): Typy i Kursy Bukmacherskie. Na karcie walk również Dubois – Lerena

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama