Fury – Chisora (03.12): Typy i Kursy Bukmacherskie. Na karcie walk również Dubois – Lerena

Sportowy koniec roku to nie tylko mundial w Katarze, ale również wspaniałe gale bokserskie. Już 3 grudnia czeka nas finał trylogii Tyson Fury – Dereck Chisora. Wydarzenie na stadionie piłkarskim Tottenhamu Hotspur w Londynie to jednak nie tylko walka o pas mistrzowski wagi ciężkiej WBC. Na angielskiej gali zobaczymy również interesujące starcie Daniel Dubois – Kevin Lerena.

Tyson Fury – Dereck Chisora
03.12.2022, 22:30

 
Fury
Chisora
 
1.04

10.00
1.05
12.19
1.01
11.0

Tyson Fury – Dereck Chisora: Typy i Kursy Bukmacherskie

Brytyjski bokser Tyson Fury po tym, jak pokonał w kwietniu Diliana Whyte’a, ogłosił zakończenie sportowej kariery. „Król Cyganów” na emeryturze długo jednak nie wytrzymał. Niepokonanym mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC już 3 grudnia ponownie wjedzie do ringu. Tym razem swojego pasa będzie bronił w starciu z Dereckiem Chisorą.

Faworytem tego starcia jest rzecz jasna aktualny posiadacz mistrzowskiego tytułu. „Król Cygaów” wygrał 32 z 33 zawodowych walk, w tym aż 23 pojedynku zakończył przez nokaut. W swojej karierze nie dali mu rady tak wybitni pięściarze, jak m.in. Deontay Wilder czy Wołodymyr Kłyczko. Jedynie jeden pojedynek z udziałem Fury’ego zakończył się remisem. Było to starcie z grudnia 2018 roku, kiedy to postawił się mu właśnie Wilder.

Na londyńskiej gali rywalem mistrza wagi ciężkiej będzie Dereck Chisora. Będzie to już trzeci pojedynek pomiędzy tymi pięściarzami. Pierwszy raz brytyjscy zawodnicy spotkali się w lipcu 2011 roku. Wówczas Fury zdobył tytuły mistrza Wielkiej Brytanii oraz Wspólnoty Narodów. Drugi raz starcie z Chisorą miało miejsce w listopadzie 2014 roku. Po raz kolejny górą był aktualny czempion wagi ciężkiej federacji WBC.

To sprawia, że bukchamerzy i tym razem jednoznacznie stawiają na zwycięstwo Fury’ego. STS, Fortuna czy LV Bet nie dają prawie żadnych szans starszemu z pięściarzy, a potencjalny triumf Chisory wyceniają od 10.00 do nawet 12.19. W takim wypadku warto postawić bardziej na to, po jakim czasie zakończy się walka wieczoru. Fortuna na 2.20 wyceniła scenariusz, w którym to pojedynek Fury – Chisora nie potrwa dłużej niż sześć rund.

Nasz typ: Walka zakończy się w 1.-6. rundzie (2.20 Fortuna)

Na gali Fury – Chisora zobaczymy łącznie aż 6 pojedynków

Nie samą walką wieczoru człowiek żyje – można by rzecz po przeanalizowaniu karty walk gali, która odbędzie się na stadionie piłkarskim Tottenhamu Hotspur w Londynie. Zanim oczy wszystkich kibiców zwrócą się na pojedynek Fury – Chisora czeka nas bowiem jeszcze kilka ciekawych starć.

Przede wszystkim na angielskim ringu pojawią się Daniel Dubois i Kevin Lerena. Planowany początkowo na 26 listopada pojedynek o regularny pas WBA wagi ciężkiej został przeniesiony na 3 grudnia i odbędzie się na tej samej londyńskiej gali. W tym pojedynku zdecydowanym faworytem jest aktualny posiadacza tytułu, czyli Dubois. Nie ma jednak wątpliwości, że obaj pięściarze dadzą z siebie wszystko, a kibice będą zachwycony ich pojedynkiem.

Oprócz tego na ringu pojawią się tacy pięściarze jak m.in. Yvan Mendy, Denys Berinchyk, Karol Itauma czy Isaac Lowe. Łącznie na londyńskiej gali zobaczymy sześć pojedynków. Pełna karta walk znajduje się poniżej.

Pełna karta walk gali Fury – Chisora

Walka wieczoru:
Tyson Fury-Dereck Chisora
Karta główna:
Daniel Dubois-Kevin Lerena
Yvan Mendy-Denys Berinchyk
Karol Itauma-Vladimir Belujsky
Isaac Lowe-Sandeep Singh Bhatti
Royston Barney Smith-Cruz Perez

Fury – Chisora (03.12): Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja z gali w Londynie

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

Reklama

SOCIAL MEDIA

Reklama