Gdzie oglądać KBN 32: Balski – Górski (27.01)? Transmisja i karta walka

26 sty 2024, 09:00

Kalisz Arena już w najbliższą sobotę (27 stycznia) ugości pierwszą dużą tegoroczną galę bokserską w Polsce. Podczas Knockout Boxing Night 32 w walce wieczoru zaprezentują się Adam Balski oraz Artur Górski. Stawką tego pojedynku będzie pas WBC Francophone wagi bridger. Gdzie oglądać KnockOut Boxing Night 32? Transmisja

  • Transmisja TV: TVP Sport
  • Transmisja w streamingu: aplikacja i strona internetowa publicznego nadawcy

Początek transmisji z Kalisza już od godziny 20:00.

Walka wieczoru przepustką do mistrzostwa świata WBC

Gala w Kaliszu zapowiada się na znakomite rozpoczęcie roku w polskim boskie zawodowym. W ringu zobaczymy zajmującego drugie miejsce w rankingu WBC bridger Adama Balskiego. Jego rywalem jest Artur Górski, który na co dzień służy w 21. Batalionie Dowodzenia w Rzeszowie. Stawką pojedynku będzie pas WBC Francophone, który może być przepustką do walki o mistrzostwo świata.

Ta walka jest przepustką do walki o pełnoprawne mistrzostwo świata, więc stawka jest naprawdę ogromna. (…) Dam z siebie wszystko. Niezmiernie cieszę się z takiej wielkiej szansy. Mój rywal, Adam Balski to wojownik, ale to jest boks, wszystko się może wydarzyć – powiedział Górski cytowany przez “Głos Wielkopolski”.

Walka Balski – Górski to niejedyna atrakcja kaliskiej gali. W ringu pojawi się również doskonale znany polskim fanom boksu Paweł Stępień, dla którego będzie to pierwsza walka od czasów porażki z Joshuą Buatsim, która miała miejsce jeszcze w maju 2023 roku. Na dobry występ liczy również Miłosz Grabowski, który będzie mógł zawalczyć przed własną publicznością.

Karta walk gali KnockOut Boxing Night 32 w Kaliszu:

Walka wieczoru:

  • Adam Balski – Artur Górski

Karta Główna:

  • Paweł Stępień – Petro Lakotskyi
  • Miłosz Grabowski – Maciej Drozdowski
  • Tobiasz Zarzeczny – Adam Cieślak
  • Kamil Ślendak – Cristian Norges Lopez LopezFiodor Czerkaszyn musiał wycofać się z gali Knockout Boxing Night 32 w Kaliszu

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA