Gdzie oglądać kwalifikacje PŚ w Klingenthal (08.12): Lista kanałów TV i streamingów

8 gru 2023, 11:25

Po zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich, które odbyły się w Finlandii i Norwegii, przyszedł czas na konkurs zorganizowany w Niemczech. Kwalifikacje w Klingenthal odbędą się już w piątek. Z kolei konkursy indywidualne czekają nas w sobotę i niedzielę.Słabe wyniki Polaków. Czas na przełamanie w Klingenthal?

Bardzo słabo rozpoczął się sezon 2023/2024 dla polskich skoczków. Jako jedyni punkty do w pierwszym starcie w Ruce wywalczyli Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Nie lepiej było w Lillehammer. W Norwegii Biało-czerwoni plasowali się dopiero w trzeciej dziesiątce. Turniejów w Skandynawii nie będzie dobrze wspominał Kamil Stoch, któremu nie udało się ani razu awansować do drugiej serii.

Teraz polska kadra, w której zaszło kilka zmian, postara się przełamać fatalną passę na skoczni w Klingenthal. W Niemczech Polskę reprezentować będą: Dawid Kubacki, Paweł Wąsek, Piotr Żyła, Maciej Kot i Andrzej Stękała. Biało-czerwoni już w piątek powalczą w kwalifikacjach. Początek zmagań o godzinie 15:40.

Gdzie oglądać kwalifikacje PŚ w Klingenthal (8.12)?

– Transmisja w TV: Eurosport 1

– Transmisja w streamingu: Eurosport w Playerze

Kwalifikacje rozpoczną się o godzinie 15:40.PŚ w skokach narciarskich: plan zawodów w Klingenthal (8-10 grudnia)

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA