Strona główna Siatkówka PlusLiga Gwiazda reprezentacji Francji zagra w ONICO Warszawa!

Gwiazda reprezentacji Francji zagra w ONICO Warszawa!

0

Dużo mówi się o transferach w stołecznej drużynie. Według najnowszych doniesień na pozycji przyjmującego ONICO miałoby zakontraktować Kevina Tillie.

Tillie spędził ostatnie dwa sezony w Chinach, grając dla Beijing Volleyball. Po zakończeniu kontraktu dograł końcówkę sezonu we Włoszech, w barwach Azimutu Leo Shoes Modena, gdzie występował z Bartoszem Bednorzem. Teraz Tillie wróci do PlusLigi na conajmniej dwa sezony.

O transferze poinformował za pośrednictwem Twittera Gregores Matijasević, manager francuskiego zawodnika. Chwilę później klub potwierdził informację.

– Kevin to znakomity zawodnik, który z pewnością będzie dla nas dużym wzmocnieniem. Ma doświadczenie w grze o najwyższe cele, czy to w barwach poprzednich klubów, czy reprezentacji Francji. W przyszłym sezonie ONICO znów chce walczyć o medale PlusLigi, a do tego będzie rywalizować w Lidze Mistrzów, dlatego zależało nam na sprowadzeniu graczy, którzy w decydujących momentach są w stanie wziąć na siebie ciężar gry, zmotywować kolegów z boiska swoją postawą. Kevin zdecydowanie do nich należy – powiedział Piotr Gacek, prezes stołecznego klubu.

 

Komentarze