Strona główna Tenis ATP Gwiazdy zagrają w Pekeao Szczecin Open!

Gwiazdy zagrają w Pekeao Szczecin Open!

0

Na liście zgłoszeń do turnieju Pekao Szczecin Open, który zostanie rozegrany w dniach 9 – 15 września znaleźli się tenisiści z czołówki światowego rankingu.

W tym roku turniej w Szczecinie będzie gościł trzech graczy z samego Top 100. Listę zgłoszeń otwiera półfinalista turnieju Rolanda Garrosa z 2018 roku Włoch  Marco Cecchinato. Tenisista obecnie zajmuje 67 pozycję w rankingu.

Do Szczecina także przyjedzie Philipp Kohlschreiber. Niemiec ma na swoim koncie wiele singlowych trofeów w imprezach głównego cyklu. Aktualnie zajmuję 72 lokatę w rankingu Top 100. Trzecim graczem czołówki rankingu, który wystąpi w Szczecinie jest Roberto Carballes (ATP 76). Zeszłoroczny mistrz z Quito chciałby zostać pierwszym Hiszpanem, który sięgnie po tytuł w Pekao Szczecin Open.

Do Szczecina nie zawitają czołowi polscy tenisiści. Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak będą brać udział w Pucharze Davisa, w dniach 11-14 września walczyć w turnieju Grupy III Strefy Euroafrykańskiej w Atenach. Organizatorzy turnieju z pewnością obdarują dzikimi kartami innych Polaków, od tego roku turniej wchodzi w skład Lotos PZT Polish Tour. Tytułu sprzed roku będzie bronić Guido Andreozzi.

 

Komentarze