Ile Adamek i Chalidow zarobią za walkę? Będzie nowy rekord KSW

Aktualizacja: 30 sty 2024, 12:05
30 sty 2024, 09:18

Martin Lewandowski, który jest jednym z szefów organizacji KSW, wypowiedział się na temat wynagrodzeń, na jakie mogą liczyć Tomasz Adamek i Mamed Chalidow a walkę na lutowej gali. Współwłaściciel federacji ujawnił, że zarobki zawodników mają być rekordowe. To oznacza, że w sumie bohaterowie wieczoru mogą zarobić ponad trzy miliony złotych.

Pudzianowski w tyle. Adamek i Chalidow zarobią więcej

Już 24 lutego w Gliwicach odbędzie się gala KSW Epic, podczas której w klatce zobaczymy bokserskie starcie pomiędzy pięściarzem Tomaszem Adamkiem i zawodnikiem MMA Mamedem Chalidowem. Pojedynek byłego mistrza organizacji bokserskich WBC, IBO oraz IBF z byłym czempiona federacji KSW odbędzie się na dystansie sześciu rund.

Wszystko wskazuje na to, że elektryzujące starcie będzie najdroższym w historii największej polskiej organizacji MMA. Martin Lewandowski w rozmowie z “Faktem” przyznał, że walka Adamek – Chalidow pod względem zarobków powinna przebić wszystkie wcześniejsze pojedynki zorganizowane przez KSW.

Wszystkich kwot z przeszłości nie znam, ale myślę, że ta walka zdecydowanie je przebija (…) Na razie jesteśmy dogadani na tę jedną walkę. Po 25 lutego będziemy mogli rozmawiać o kolejnych zestawieniach  – przyznał Lewandowski.

To oznacza, że bohaterowie KSW Epic zarobią w sumie ponad trzy milionach złotych. Tyle bowiem za wspólną walkę mieli dostać Chalidow i Mariusz Pudzianowski. Ich walka, która odbyła się w grudniu 2022 roku, była główną atrakcją wydarzenia KSW 77.Duże wyróżnienie dla Marcina Tybury. Polak wystąpi w walce wieczoru gali UFC

 

Źródło:Fakt

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA