Reklama

IO 2020: Igrzyska zostaną odwołane?!

Igrzyska Olimpijskie stoją pod znakiem zapytania! Powodem jest rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa.

Decyzja o odwołaniu Igrzysk Olimpijskich w Tokio zapadnie w maju. Jeżeli wirus nie przestanie się rozprzestrzeniać impreza może zostać całkowicie odwołana. Londyn zadeklarował pomoc w ewentualnym przeniesieniu Igrzysk, ale nie jest to możliwe w tak krótkim czasie.

– Wiele rzeczy trzeba przygotować. Musisz zacząć zwiększać bezpieczeństwo, zadbać o jedzenie, wioskę olimpijską, hotele – wylicza Richard Pound z MKOI – To bardzo poważna decyzja i nie możesz jej podjąć, jeśli nie będziesz mieć wiarygodnych podstaw, na których można ją oprzeć – mówi Kanadyjczyk.

W rozmowie z Associated Press Pound przyznał, że dwa miesiące przed imprezą musiałyby pojawić się znaki o opanowaniu epidemii, aby mogła spokojnie się odbyć.

Igrzyska startują 24 lipca, a Japonia jest drugim największym ośrodkiem epidemii zaraz po Chinach. Jeszcze kilka dni temu Yoshiro Mori, przewodniczący komitetu organizacyjnego, zapewniał, że „igrzyska przebiegną w sposób bezpieczny dla sportowców i publiczności. http://credit-n.ru/offers-zaim/creditplus-online-zaimi.htmlPodobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Reklama

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama