Strona główna Siatkówka PlusLiga Jakub Jarosz w GKS Katowice!

Jakub Jarosz w GKS Katowice!

0
Foto: alchetron.com

Utalentowany siatkarz, Jakub Jarosz, zasili szeregi GKS-u Katowice. Będzie reprezentował klub przez kolejne dwa lata.

Siatkarz swoją siatkarską przygodę rozpoczął w Gwardii Wrocław i Norwidzie Częstochowa. Występował również w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, PGE Skrze Bełchatów, Treflu Gdańsk czy Łuczniczce Bydgoszcz. Ponadto na swoim koncie zapisał występy w zagranicznych klubach: we włoskim Andreoli Latina oraz w katarskim El Jaish. Ostatnie dwa sezony Jarosz spędził w rzeszowskim klubie.

Warto przypomnieć, że Jakub Jarosz jest wybitnym reprezentantem Polski. W biało-czerwonych barwach wystąpił 142 razy. W 2009 roku wraz z drużyną zdobył Mistrzostwo Europy, w 2012 roku wywalczył złoto Ligi Światowej oraz srebrny medal w Pucharze Świata w 2011 roku, a to tylko przykładowe wyróżnienia.

Siatkarz kolejne dwa sezony spędzi w klubie z Katowic.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Jakub Jarosz będzie reprezentował barwy GieKSy. To niezwykle utytułowany i doświadczony zawodnik, dlatego z pewnością będzie ważnym ogniwem zespołu. Myślę, że wraz z Wiktorem Musiałem stworzą bardzo dobrą parę atakujących. Liczę też, że swoim doświadczeniem i osobowością będzie wnosił wiele spokoju w naszą grę i z pozostałymi zawodnikami budował doskonałą atmosferę – powiedział Dariusz Łyczko, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u Katowice.

Źródło: siatkowka.gkskatowice.eu

Komentarze