Legenda nie ma wątpliwości. “Widzę Gamrota jako mistrza UFC”

25 wrz 2023, 11:13

W miniony weekend doszło do pojedynku Mateusza Gamrota i Rafaela Fizieva. Na gali UFC Vegas 79 lepszy okazał się Polak, który wygrał przez techniczny nokaut. Na początku drugiej rundy rywal naszego zawodnika doznał kontuzji nogi. Po zwycięstwie “Gamera” głos zabrała Joanna Jędrzejczyk, która wspiera mistrzowskiego aspiracje biało-czerwonego zawodnika.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Jędrzejczyk wierzy w tytuł mistrzostwa Mateusza Gamrota

Mateusz Gamrot federacje UFC stara się zawojować od 2020 roku. Polak ma za sobą już osiem pojedynków w największej organizacji MMA na świecie. Urodzony w Bielsku-Białej wygrał już sześć z nich. Zawodnik, który w przeszłości dwukrotnie sięgał po tytuł mistrzowski w KSW, w miniony weekend pokonał Rafaela Fizieva.

Od razu po walce Gamrot zdradził, z kim teraz chciałby wejść do oktagonu UFC. Ambicji Polakowi nie można odmówić, gdyż 32-latek zdradził, że marzy o tym, aby zmierzyć się z Charlesem Oliveirą, który w październiku w Abu Zabi stoczy walkę o pas z Islamem Makhachevem.

Możliwe, że Gamrot pojawi się na trybunach i obejrzy mistrzowski pojedynek z wysokości trybun. Była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk po wygranej Gamera z Fizievem przyznała, że toczą się rozmowy na ten temat. Przyznała również, że wspiera aspiracje Polaka do tytułu i widzi go jako przyszłego mistrza federacji.

Jesteśmy już po pierwszych rozmowach, aby Mateusz Gamrot poleciał, jako gość do Abu Zabi […] Mateusz cały czas się wspina. Ja od wielu lat widzę go jako przyszłego mistrza UFC – powiedziała Jędrzejczyk w rozmowie z “Polsatem Sport”.


Liga Typerów Polski-Sport.pl

Mateusz Rębecki jest na fali. Trzeci raz w tym roku zawalczy w UFC

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA