sobota, 25 czerwca, 2022

Joanna Jędrzjeczyk w życiowej formie. „To jest coś pięknego”

Joanna Jędrzejczyk już w czerwcu powróci do oktagonu. Była mistrzyni UFC wagi słomkowej zmierzy się z Chinką Weili Zhang. Polska zawodniczka przyznała, że już nie może się doczekać walk i jest w najlepszej formie w swoim życiu.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Wiele wskazuje jednak na to, że Joanna Jędrzejczyk otrzyma niedługo kolejną szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa. Już 12 czerwca na gali UFC 265 34-latka zmierzy się z Chinką Weili Zhang. Zwyciężczyni tej walki zostanie natomiast zestawiona z aktualną czempionką Carlą Esparzą.

Była mistrzyni UFC w rozmowie z „Wprost” przyznaje, że już nie może doczekać się wspomnianego pojedynku. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowcz 34-latka przyznała, że jest w życiowej formie.

Jędrzejczyk: „Najłatwiejsze zbijanie wagi w moim życiu

Jestem w niesamowitej formie. Nie wiem, czy to nie będzie najłatwiejsze zbijanie wagi w moim życiu, coś pięknego – powiedziała Jędrzejczyk.

Polska wojowniczka powiedziała również, że czuje ogromne wsparcie ze strony kibiców. Przyznała, że bez tego już dawno zrezygnowałaby z występów w oktagonie UFC.

Czuję, że mam misję, bez ludzi dawno bym już to skończyła. Jestem w tym sporcie już dziewiętnaście lat – dodała.

Przypomnijmy, że 34-latka walczy dla UFC od roku 2014. W tym czasie stoczyła już 14 pojedynków. Na jej walkę z Zhang czeka cały świat MMA, gdyż w pierwszym pojedynku obie zawodniczki dały kapitalny popis swoich umiejętności.

Joanna Jędrzejczyk chce pokonać Esparzę. „Znów będę mistrzynią”

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA