Strona główna Tenis Kamil Majchrzak nie zagra w Australian Open!

Kamil Majchrzak nie zagra w Australian Open!

0
itftennis.com

Smutne wieści dotarły dziś do wszystkich wielbicieli tenisa ziemnego w Polsce. Kamil Majchrzak, z powodu urazu przeciążeniowego miednicy, nie zagra w nadchodzącym, wielkoszlemowym Australian Open.

O decyzji wycofania się Polaka z turnieju poinformował na facebooku trener – Tomasz Iwański. Jak pisze jest to: “Kontuzja dziwna i niestandardowa (jak cały Kamil), nie dająca jakichkolwiek wcześniejszych objawów, czyli stress fracture… ale nie w kościach stopy czy ręki, a miednicy… Zdiagnozowanie tego urazu, którego wszelkie symptomy wskazywały na problem z którymś z nerwów okolic lędźwiowych zajęło lekarzom ATP trzy dni i trzy rezonanse.”

Majchrzak znajduje się obecnie na 97 miejscu w rankingu ATP. Dzięki wycofaniu się kilku wyżej sklasyfikowanych rywali, mógł po raz pierwszy w karierze wystąpić w turnieju Wielkiego Szlema bez konieczności przebijania się do drabinki głównej przez eliminacje. Niestety plany te będzie musiał odłożyć na kolejne turnieje.

Nie wiadomo ile potrwa rehabilitacja i leczenie 24-latka, pochodzącego z Piotrkowa Trybunalskiego. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i jak najwcześniejszego powrotu do rozgrywek ATP! http://credit-n.ru/zaymi-na-kartu-blog-single.html

Komentarze