Strona główna Sporty zimowe Kibice zbulwersowani! Wszystkie bilety sprzedane!

Kibice zbulwersowani! Wszystkie bilety sprzedane!

0

Do zimowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich pozostało jeszcze grubo ponad miesiąc, lecz już teraz brakuje biletów na styczniowe zawody w Zakopanem. Wszystkie zostały wyprzedane!

Kibice grzmią. Niektórzy całą noc czekali na zakup biletów, by nie móc nawet odświeżyć strony, gdzie można było nabyć wejściówki. Podobnie jak podczas sierpniowej transzy, także i teraz biletów brakowało już po kilku godzinach.

Organizatorzy apelują: Prosimy nie kupować biletów przez inne środki, niż te, które zostały podane na oficjalnej stronie sprzedaży. Koniki zostaną z biletami.

Podobna sytuacja miała miejsce rok temu. Mimo próśb działaczy, kibiców, czy dziennikarzy, sytuacja nie zmieniła się. Na niektórych stronach bilety będzie można kupić, lecz ich cena wynieść może nawet 2000 złotych. Ciężko powiedzieć, by ktoś chciał tak drogo płacić za możliwość oglądania najlepszych skoczków świata.

Warto jednak zaznaczyć, iż sytuacja została zgłoszona na policję. Jeśli pojawią się złodzieje, to będą wyciągane konsekwencje. – zapowiadają organizatorzy

Komentarze