Strona główna Siatkówka PlusLiga Kolejni zawodnicy odchodzą ze Stoczni!!

Kolejni zawodnicy odchodzą ze Stoczni!!

0
Stocznia Szczecin - TREFL Gdańsk 29.11.2018 r. Szczecin FOTO: Adam Kowalski

Poranna informacja o odejściu ze Stoczni Szczecin, Bartosza Kurka okazała się dopiero początkiem złych informacji napływających ze szczecińskiego klubu. 

Z klubu odchodzą kolejni zawodnicy i wszystko wskazuje na to, że to początek końca drużyny, która miała w tym sezonie zwojować PlusLigowe parkiety. Niewątpliwie problemy szczecińskiego klubu są wielkim rozczarowaniem dla kibiców Ligii Mistrzów Świata, którym występy tej drużyny miały gwarantować wielkie emocje. Czekamy na decyzje kolejnych zawodników w sprawie ich przyszłości w Stoczni.

Maziarz, Tichacek i Hoag odchodzą ze Stoczni Informujemy, że Aleksander Maziarz, Lukas Tichacek i Nicholas Hoag rozwiązali umowy ze Stocznią Szczecin za porozumieniem stron. Wyżej wymieniona trójka nie weźmie udziału w rozpoczynającym się niebawem spotkaniu z Treflem Gdańsk.„- poinformował na swojej oficjalnej stronie KPS Stocznia Szczecin.

Bartosz Kurek na swoim profilu na Instagramie, pożegnał się z kibicami oraz sztabem szkoleniowym Stoczni Szczecin oraz życzył powodzenia podczas zaległego meczu z Treflem Gdańsk. Przypomnijmy, że dzisiaj Stocznia Szczecin zmierzy się w zaległym spotkaniu ze Treflem Gdańsk. Mecz nie odbył się z powodu awarii oświetlenia w Netto Arenie. 

Komentarze