Kubot za burtą Indian Wells

Aktualizacja: 14 mar 2015, 12:04
14 mar 2015, 08:36

Na pierwszej rundzie swój tegoroczny udział w prestiżowym turnieju w Kalifornii zakończył Łukasz Kubot, który wystąpił w parze ze Stanem Wawrinką. Ich pogromcą został czwarty debel świata – Ivan Dodig i Marcelo Melo.

W pierwszym secie znacznie rysowała się przewaga brazylijsko-chorwackiego debla. Mieli oni aż sześć szans na przełamanie serwisu (Kubot/Wawrinka ani jednej), lecz żadnej nie wykorzystali. O wyniku pierwszego seta decydował tie break, w którym Dodig/Melo nie pozostawili złudzeń kto jest lepszy i wygrali go 7:1.

Drugi set to już dominicja pary Dodig/Melo. W trzecim gemie Kubot/Wawrinka stracili swoje podanie i jasne było, że to rywale zagrają w drugiej rundzie. Set zakończył się wynikiem 6:2.

Dodig/Melo – Kubot/Wawrinka 7:6 (7:1), 6:2