Strona główna Siatkówka Kwolek na dłużej w Warszawie!

Kwolek na dłużej w Warszawie!

0

Kluby nie próżnują po ZAKS-ie, przyszedł czas na rewelację PlusLigi. ONICO Warszawa ogłosiła dziś przedłużenie umowy z Bartoszem Kwolkiem o kolejne dwa sezony. Kwolek to pierwszy zawodnik, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu z zespołem prowadzonym przez Stefana Antigę.

                Jest to drugi sezon, w barwach ONICO Warszawa dla młodego, utalentowanego przyjmującego. Odkąd trenerem stał się, były selekcjoner naszej reprezentacji. Nadzieja polskiej siatkówki na pozycji przyjmującego. Na dobre wywalczył sobie miejsce, w pierwszej szóstce. Spłaca kredyt zaufania, jakim obdarzył go francuski szkoleniowiec. Zdobywając już 294 punkty, w tym 30 asów serwisowych, a skuteczność przyjęcia wynosi 55%. Takowe statystyki czynią młodego przyjmującego warszawskiej drużyny, jednym z najlepszych przyjmujących, w tym sezonie PlusLigi.

Bartosz Kwolek mimo młodego wieku, ma na swoim koncie wiele sukcesów. W ubiegłym roku przyjmujący wraz z reprezentacją Polski U21 zdobył tytuł mistrza świata juniorów. W finale młodzi Polacy pokonali Kubę 3:1, a Bartosz Kwolek został wybrany najlepszym przyjmującym czempionatu. To jednak niejedyne indywidualne wyróżnienie na jego koncie – wśród nagród zdobytych przez Bartosza znajduje się również MVP mistrzostw świata i Europy kadetów, a także statuetka dla najlepszego przyjmującego podczas juniorskich mistrzostw Starego Kontynentu.

Komentarze