Liga Narodów. Polska – Kanada: Gdzie oglądać (30.05)? Transmisja

Już we wtorek (30 maja) siatkarska reprezentacja Polski rozpocznie zmagania w tegorocznej Lidze Narodów. Pierwsze starcie w ramach VNL 2023 biało-czerwone zawodniczki stoczą z Kanadą. W kolejnych dniach nasze zawodniczki czekają starcia z Włochami, Tajlandią i Serbią. Gdzie i o której godzinie będzie można oglądać mecz Polska – Kanada?

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Liga Narodów. Polska – Kanada: Gdzie oglądać? Transmisja

Transmisja meczu Polska – Kanada w Lidze Narodów będzie dostępna na antenie Polsatu Sport oraz dzięki usłudze Polsat Box Go. Starcie w VNL 2023 zobaczymy również za pośrednictwem TVP Sport. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00.

VNL 2023. Polska rozpoczyna tegoroczne zmagania w Turcji

Selekcjoner Stefano Lavarini na zmagania Ligi Narodów w Turcji powołał czternaście zawodniczek. W pierwszym z trzech zaplanowanych turniejów VNL 2023 nie zobaczymy siatkarek, które w ubiegłym sezonie stanowiły o sile naszej kadry narodowej. Mowa o Joannie Wołosz, Zuzannie Góreckiej, Klaudii Alagierskiej-Szczepanik czy Malwinie Smarzek. Zawody w tureckiej Antalyi potrwają od 30 maja do 3 czerwca.

W okrojonym składzie Polkom przyjdzie się zmierzyć kolejno z Kanadą, Włochami, Tajlandią i Serbią. Nasze najbliższe rywalki do meczu podejdą pod dwóch spotkaniach towarzyskich. Kanadyjki najpierw przegrały z Włoszkami (1:3), a następnie pokonały Chorwatki (3:1). Z kolei Podopieczne Stefano Lavariniego w ubiegłym tygodniu rozegrały dwa spotkania towarzyskie z Francją. W Radomiu Polki nie stracił nawet jednego seta.

ubiegłym sezonie biało-czerwonego dwukrotnie miały okazje mierzyć się z drużyną z Ameryki Północnej. Na początku czerwca 2022 roku Polki triumfowały w Lidze Narodów (3:1). Z kolei w październiku pokonały Kanadyjki w spotkaniu fazy grupowej mistrzostw świata (3:2).

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Wszystkie mecze siatkarek w 2023 roku. Terminarz reprezentacji Polski

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA