Mariusz Pudzianowski coraz bliżej FAME MMA! „Chciałbym go w naszej federacji”

Szykuje się prawdziwa rewolucja na polskim rynku MMA. Coraz więcej wskazuje bowiem na to, iż organizacja Wojciecha Goli może porozumieć się z Mariuszem Pudzianowskim. Czy popularnego siłacza zobaczymy już niedługo w FAME MMA?

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Zanim to się stanie Mariusza Pudzianowskiego czeka z pewnością jeszcze jedna walka w KSW. Już 28 maja dojdzie do pojedynku dwóch legend tej organizacji, gdyż 45-latek zmierzy się w oktagonie z Michałem Materlą. Nie jest jednak wykluczone, że po tym pojedynku Pudzian poszuka sobie nowych wyzwań.

Pudzianowski w FAME MMA? „Może w przyszłości”

Pierwsze plotki o tym, że zawodnik KSW może przenieść się do FAME MMA pojawiły się już pod koniec kwietnia. Wtedy Wojciech Gola opublikował wspólne zdjęcie z Mariuszem Pudzianowskim. Teraz współzałożyciel federacji wprost przyznał, że chciałby zobaczyć 45-latka w swoim oktagonie.

Nie chcę za dużo zdradzać, ale kto wie, może w przyszłości. Nie mówię nie. Bardzo chciałbym zobaczyć go w naszej federacji. Czas pokaże. Nie mogę teraz za dużo zdradzać – powiedział Gola w wywiadzie przeprowadzonym przez Mateusza Kaniowskiego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)

Przedstawiciel FAME MMA zdradził również z kim najchętniej zestawiłby 45-latka. Według Goli Pudzian mógłby zmierzyć się z trzema zawodnikami wagi ciężkiej.

Dla Mariusza znajdzie się u nas wielu rywali. Ostatnimi czasy do walki wzywał go Piotr Szeliga. Do jest tego Piotr „Bestia” Piechowiak oraz Krzysztof Radzikowski – podsumował.

Robert Karaś wypada z FAME MMA! Wiadomo, kto go zastąpi

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze