sobota, 25 czerwca, 2022

Marka 4F została oficjalnym sponsorem Związku Biathlonu Słowackiego!

4F od lat współpracuje z reprezentacjami sportowymi, przygotowuje stroje dla polskich związków: narciarskiego, biathlonu, lekkiej atletyki, łyżwiarstwa szybkiego i piłki ręcznej. W tym roku, 4F po raz pierwszy ubierze kadrę narodową reprezentacji zagranicznej. Właśnie podpisany został czteroletni kontrakt sponsoringowy ze Słowackim Związkiem Biathlonu.

Doświadczenie w produkcji specjalistycznych strojów startowych 4F zdobywa od wielu lat. Od 10 lat współpracuje z Polskim Związkiem Biathlonu, dla którego przygotowuje stroje startowe i reprezentacyjne. Długoletnia współpraca z polskimi związkami oraz doświadczenie w projektowaniu na miarę potrzeb biathlonistów umożliwia tworzenie profesjonalnych strojów startowych, dopasowanych do wymagań tej dziedziny sportu.

„Ogromnie cieszy mnie fakt nawiązania współpracy ze Słowackim Związkiem Biathlonu – to pierwsza współpraca marki 4F z zagranicznym związkiem sportowym. 4F od kilku lat konsekwentnie realizuje strategię ekspansji zagranicznej, otwieramy kolejne sklepy na Słowacji i budujemy nasz wizerunek na rynkach zewnętrznych. Sukcesy, które słowaccy zawodnicy osiągnęli podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Pyeongchang  oraz bardzo dobre wyniki kobiet w BMW IBU WORLD CUP BIATHLON napawają nas dumą. Przyjemnie będzie oglądać słowackich biathlonistów startujących w nadchodzącym sezonie w strojach 4F. Mam nadzieję, że kontrakt ten zapoczątkuje współprace z kolejnymi reprezentacjami zagranicznymi”, mówi Igor Klaja, prezes OTCF S.A.

W ramach kontraktu 4F przygotuje specjalistyczne stroje startowe i rozgrzewkowe oraz pełną kolekcję zimową i letnią dla całej kadry narodowej biathlonu słowackiego.

„Szukając partnera kontaktowaliśmy się z kilkoma firmami, zależało nam na znalezieniu takiego, który sprosta naszym oczekiwaniom i będzie w stanie spełnić wymagania techniczne i estetyczne naszych zawodników. Otrzymaliśmy bardzo dobre rekomendacje od naszych polskich kolegów, którzy współpracują z 4F od lat. To na pewno pomogło w podjęciu decyzji o współpracy. Jesteśmy zadowoleni z designu i jakości dostarczonych produktów, kombinezon startowy spełnia wymagania funkcyjne naszych zawodników, natomiast kolekcja zimowa łączy w sobie wymogi funkcjonalności i dobrego wzornictwa. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowego przebiegu współpracy, chociaż ostatecznym sprawdzianem będzie najbliższy sezon startowy”, mówi Tomas Fusko, Prezydent Słowackiego Związku Biathlonu.

Pierwsze salony 4F na Słowacji otworzono w Popradzie i Żylinie w 2016 roku. Obecnie 4F posiada cztery sklepy własne (Poprad, Żylina, Nitra, Koszyce) i jeszcze w tym roku otworzy kolejne dwa w Bańskiej Bystrzycy i Martinie. W następnym roku planowane jest otwarcie salonu 4F w Bratysławie.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA