Strona główna Kolarstwo Matteo Trentin: Zależy mi na koszulce mistrza Europy

Matteo Trentin: Zależy mi na koszulce mistrza Europy

0
Foto: CCC Team

Matteo Trentin będzie od przyszłego roku jeździł w barwach polskiej ekipy CCC Team. Włoch udzielił wywiadu La Gazetta dello Sport, gdzie opowiedział o planach na najbliższy sezon. 

Trentin chce odzyskać tytuł mistrza Europy, który zdobył w 2018 roku. W 2019 roku zajął 7. pozycję.

W 2020 roku mistrzostwa Europy zawitają do mojego rodzinnego Trydentu, dlatego bardzo zależy mi na tym, by zdobyć tam koszulkę. Poza tym marzę o wygraniu któregoś z monumentów. O mistrzostwach świata nie myślę – trasa będzie dla mnie zdecydowanie zbyt trudna, spróbuję za dwa lata – mówi sportowiec.

Dodajmy, że Trentin został w tym roku wicemistrzem świata ulegając tylko Madsowi Pedersenowi.

W końcówce wszystkim się wydawało, że jestem pewniakiem do zwycięstwa, a ja miałem złe przeczucia. Co ciekawe, gdy odpadł od nas van der Poel wcale nie poczułem się pewniej – wręcz przeciwnie, było jeszcze gorzej. To był prawdopodobnie najbardziej wykańczający wyścig, w jakim uczestniczyłem. Gdy na ostatnim okrążeniu zdjąłem pelerynę, zaczęło mi być potwornie zimno. Dlatego gdyby ktoś powiedział mi że mogę cofnąć czas i znów powalczyć z Pedersenem, odmówiłbym – nie chciałbym znów tego przeżywać – komentował swoje osiągnięcie z Yorkshire.

  http://credit-n.ru/offers-zaim/vivus-potrebitelskie-zaymy-online.html

Komentarze