Strona główna Pilka reczna EHF Euro 2016 ME: Kibice wybierają drużynę marzeń!

ME: Kibice wybierają drużynę marzeń!

0

Polskie mistrzostwa to nie tylko kolejne rekordy jeśli chodzi o organizację meczów i atrakcji wokół nich. To także pewnego rodzaju novum jeśli chodzi o wybór najlepszych zawodników turnieju.

Tym razem organizatorzy powierzyli to zadanie wszystkim kibicom. Każdy może oddać swoje głosy wybierając po jednym graczu na danej pozycji z zaproponowanego przez EHF grona.

Na każdej pozycji można dokonać wyboru z grona pięciu nominowanych zawodników. Godnym uwagi są kandydatury Michała Jureckiego na lewym rozegraniu oraz Kamila Syprzaka na kole.

Popularny Dzidziuś to lider naszej reprezentacji na tym turnieju. Nieraz popisywał się imponującymi bramkami, motywował naszych graczy do jeszcze lepszej gry. Obecnie to jeden z najlepszych rozgrywających na świecie.

Nominacja dla Syprzaka także wydaje się trafioną propozycją. Kamil pokazywał się z jak najlepszej strony. Gdy dostawał piłkę, to przeważnie lądowała ona w bramce rywali.

Teraz wszystko w rękach kibiców, a nawet bardziej w komputerach. Każdy może oddać głos. Polscy kibice już nieraz pokazywali, że w takich akcjach są bardzo skuteczni, więc szanse obu naszych piłkarzy na dostanie się do drużyny gwiazd można ocenić na wysokie.

Link do głosowania.

Komentarze