Strona główna Kolarstwo Michał Kwiatkowski: Wszyscy byli zgrani i dawali z siebie wszystko

Michał Kwiatkowski: Wszyscy byli zgrani i dawali z siebie wszystko

0

Michał Kwiatkowski zawodnik Etixx Quick-Step wraz z drużyną zdobył wczoraj srebrny medal w jeździe drużynowej na czas. Silniejsza okazała się tylko ekipa BMC Racing Team. Dyrektor sportowy Etxxu Tom Steels przyznał, że jego zawodnicy pojechali najlepiej jak mogli, więc nie wiedzą w jakim momencie wyścigu okazali się gorsi od BMC.

”Jestem bardzo zadowolony z naszego występu. Zrobiliśmy, co było w naszej mocy. Wszyscy byli zgrani i dawali z siebie wszystko, jednak BMC była dzisiaj najmocniejsza. Gratuluję im. Jeśli chodzi o moją formę, to jestem nawet nieco zaskoczony, nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze, więc jestem pozytywnie nastawiony do niedzielnego wyścigu” – powiedział po starcie Michał Kwiatkowski

Michał w tej chwili skupia się głównie na wyścigu ze startu wspólnego gdzie wraz z:  Maciejem Bodnarem (Tinkoff-Saxo), Michałem Gołasiem (Etixx-Quick Step), Rafałem Majką (Tinkoff-Saxo), Tomaszem Marczyńskim (Torku Sekerspor) i Maciejem Paterskim (CCC Sprandi Polkowice) będzie bronił ”tęczowej’ koszulki mistrza świata.

Komentarze