Michał Materla wraca do oktagonu. Legenda wystąpi na gali KSW 92

8 lut 2024, 21:34

W 2024 roku po raz pierwszy w historii federacja KSW zawita do Gorzowa Wielkopolskiego. Podczas marcowej gali w walce wieczoru zmierzą się ze sobą Jakub Wikłacz i Zuriko Jojua. Właśnie ogłoszono, że do karty walk XTB KSW 92 dołączyło także starcie z udziałem ikony świata MMa Michała Materli.Materla dołączył do rozpiski gali w Gorzowie Wielkopolskim

W lutym fanów MMA czeka jeszcze jedna gala zorganizowana przez największą polską federację MMA. Już 17 lutego fani będą mogli śledzić swoich ulubionych zawodników podczas KSW 91 w Libercu. Miesiąc później odbędzie się natomiast trzecie tegoroczne wydarzenie spod tego szyldu. Już 16 marca w Arenie Gorzów odbędzie się gala KSW 92.

Podczas tego wydarzenia do walki o pas wagi koguciej staną Jakub Wikłacz i Zuriko Jojua. Do okrągłej klatki ostatni raz w karierze wejdzie natomiast Maciej „Irokez” Jewtuszko. Były mistrz wagi lekkiej KSW stoczy swoją pożegnalną konfrontację. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany. To jednak nie koniec atrakcji.

Organizatorzy gali ogłosili, że podczas KSW 92 w oktagonie pojawi się Michał Materla. Ikona polskiego MMA zmierzy się w wadze średniej z Piotrem Kuberskim. Rywal Materli na swoim koncie trzynaście zawodowych pojedynków, z których wygrał dwanaście. Reprezentant klubu Ankos MMA od roku 2019 nie przegrał oficjalnej walki. W tym czasie zdobył pas mistrzowski wagi organizacji FEN.

Karta walk gali KSW 92. Ujawnione pojedynki:

Walka wieczoru (o pas wagi koguciej):

  • Jakub Wikłacz (14-3-2, 9 Sub) vs Zuriko Jojua (9-1, 1 KO, 4 Sub)

Karta główna:

  • Piotr Kuberski (13-1, 11 KO) vs Michał Materla (33-10, 13 KO, 13 Sub)
  • Maciej Jewtuszko (12-5, 7 KO, 5 Sub) vs TBA
  • Wojciech Janusz (12-8, 3 KO, 6 Sub) vs TBA
  • Oskar Szczepaniak (5-1, 1 KO) vs Michał Gniady (2-0, 2 KO)
  • Damian Mieczkowski (2-0, 1 KO) vs TBANiezwykłe starcie podczas KSW Epic. Mistrz wagi ciężkiej wystartuje w nowej formule

 

Źródło:KSW

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA