Mike Tyson chce kolejnej walki. Nie chodzi jednak o boks

4 maj 2023, 16:15

Mike Tyson ostatnią walkę na profesjonalnym ringu stoczył w 2005 roku. Wówczas przegrał pojedynek z Kevinem McBridem. Teraz legendarny pięściarz zapowiedział, że chce wrócić do sportowej rywalizacji. Nie chodzi jednak o boks, a wrestling. W tej formule miałby zmierzyć się z Loganem Paulem. 

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Pięćdziesiąt osiem walk dał w swojej karierze Mike Tyson. Legendarny pięściarz ostatni raz kibicom zaprezentował się w Waszyngtonie, gdzie 11 czerwca 2005 roku stoczył pojedynek w Capital One Arena. Tam lepszy okazał się od niego Kevin McBride, a wspomniany pojedynek zakończył się w siódmej rundzie.

Mike Tyson w federacji WWE? Zgłosił chęć walki z Paulem

Potem Mike Tyson brał udział w różnego rodzaju walkach pokazowych. Nie jest tajemnicą, że legenda pięściarstwa od wielu lat interesuje się również wrestlingiem. Były mistrz świata wagi ciężkiej już niedługo może stać się zresztą bohaterem jeden z takich gal. Jego rywalem miałby być internetowy celebryta Logan Paul.

Media już od kilku miesięcy informowały że pojedynek, Tyson – Paul jest możliwy. Jako potencjalnego rywala 56-latka wskazywano jednak nie Logana, a Jake’a, czyli jego brata. Ten  ma na swoim koncie siedem zawodowych pojedynków. Okazuje się jednak, że Tyson nie zamierza wracać do pięściarskiego ringu i chętnie zmierzyłbym się z mniej doświadczonym sportowo Loganem. 

Zrobiłbym to! Skopałbym mu tyłek. Naprawdę go uwielbiam, ale zrobiłbym to. Wszyscy mówią, że wrestling jest fałszywy. Czeki są jednak prawdziwe. […] W głębi duszy czuje, że zrobiłbym to nawet za darmo, ale nie mówcie tego WWE– stwierdził Tyson.

Logan Pual sławę jako gwiazda w Internecie udostępniając filmy na serwisie Vine. W listopadzie 2019 roku zadebiutował w zawodowym boksie, ajego przeciwnikiem był Olajide Olatunji. Z kolei w czerwcu 2021 roku dał popisową walkę z inną legendą pięściarstwa –  Floydem Mayweatherem.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Były mistrz świata dołączy do KSW! Ma zawalczyć na PGE Narodowym

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA