Strona główna Kolarstwo Mistrz świata pojedzie w CCC?

Mistrz świata pojedzie w CCC?

0
Foto: CCC Team

Matteo Trentin, który od przyszłego sezonu będzie bronił barw polskiej grupy CCC, nie zdołał zostać mistrzem świata, lecz pomarańczowi nie składają broni. Zespół pod wodzą Jima Ochowicza i Piotra Wadeckiego chce by pod szyldem CCC występował kolarz z tęczową koszulką.

Wszystko wskazuje na to, że bliskim podpisania kontraktu z występującym od tego roku wśród najlepszych ekip World Tourowych jest Rohan Dennis. Tak, tak. Dwukrotny mistrz świata w jeździe indywidualnej na czas rozwiązał kontrakt z Bahrain-Merida. Australijczykowi nie podobał się sprzęt, w którym przyszło mu rywalizować. Apogeum trudnej sytuacji stało się wycofanie kolarza z 12. etapu Tour de France, w którym to on stawiany był w roli głównego faworyta.

Drużyna rozwiązała kontrakt z panem Dennisem w dniu 13 września br. Informacja ta nie była wcześniej upubliczniona, aby nie przeszkadzać mu w przygotowaniach do MŚ 2019 – czytamy w komunikacie arabskiego zespołu.

Przypomnijmy, iż w przeszłości mistrz świata z 2018 i 2019 roku ścigał się w koszulce BMC Racing, które po fuzji z CCC Sprandi Polkowice przekształciło się w CCC Team z siedzibą w Polsce.

Być może wsparcie sprawdzonej ekipy pomoże optymalnie przygotować się do Igrzysk Olimpijskich, na których w przeszłości zdobywał medale rywalizując jako kolarz torowy. http://credit-n.ru/offers-zaim/4slovo-bystrye-zaymi-online.html

Komentarze