sobota, 13 sierpnia, 2022

Motor Lublin – Apator Toruń (03.07): Gdzie i kiedy transmisja? Zapowiedź 11. rundy PGE Ekstraligi

Przed nami 11. runda sezonu zasadniczego PGE Ekstraligi. W tej serii pojedynków odbędzie się mecz Motor Lublin – Apator Toruń. Ponadto sympatyków speedwaya czekają emocje związane z rywalizacją Betardu Sparty Wrocław z Włókniarzem Częstochowa. Gdzie i kiedy można zobaczyć spotkania PGE Ekstraligi?

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Motor Lublin – Apator Toruń: 11. kolejka PGE Ekstraligi

Motor Lublin zmierzy się z Apatorem Toruń w 11. rundzie sezonu zasadniczego PGE Ekstraligi. Liderzy ekstraligowej tabeli wciąż pozostają niepokonaną drużyną tegorocznych rozgrywek i będą chcieli podtrzymać tę passę przed własną publicznością. Jednak „Anioły” przyjeżdżają do Lublina podbudowani wysokim zwycięstwem z GKM-em Grudziądz, więc należy spodziewać się, że podejmą walkę z faworytami potyczki.

Na pierwszy ogień w zbliżającej się kolejce pójdzie natomiast piątkowy mecz Stali Gorzów ze wspomnianymi grudziądzanami. Gospodarze powinni wygrać to spotkanie bez większych problemów, ale trzeba pamiętać, że GKM nadal jest w grze o czołową szóstkę klasyfikacji. W pierwszym starciu tych zespołów na terenie rywali triumfowała Stal 51:39.

W następnej piątkowej rywalizacji Betard Sparta Wrocław podejmie trudnego oponenta, jakim niewątpliwie jest Włókniarz Częstochowa. Tydzień temu wrocławianie zgarnęli triumf w Ostrowie, natomiast goście wygrali u siebie z gorzowską Stalą. Wprawdzie załoga z Częstochowy zdołała zwyciężyć zaledwie jeden mecz wyjazdowy w tym sezonie, ale nie można przekreślać ich szans na przełamanie.

W potyczce kończącej 11. kolejkę czerwona latarnia ligi, Arged Malesa Ostrów, sprawdzi się z Unią Leszno. Ostrowianie marzą o premierowej wygranej w trwających rozgrywkach. Niemniej, czwarta w tabeli Unia raczej nie pozwoli gospodarzom na korzystny rezultat. Wszystko rozstrzygnie się na torze, zatem nie można dzielić skóry na żywym niedźwiedziu.

Rozkład jazdy 11. rundy PGE Ekstraligi:

Stal Gorzów – GKM Grudziądz (01.07, 18:00)

Betard Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa (01.07, 20:30)

Motor Lublin – Apator Toruń (03.07, 16:30)

Arged Malesa Ostrów – Unia Leszno (03.07, 19:15)

Wszystkie mecze 11. rundy zasadniczej PGE Ekstraligi będą transmitowane na antenach Eleven Sport 1 i Canalu+ Sport 5. Tych spotkań po prostu nie można przegapić.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Anders Thomsen wygrał SGP w Gorzowie. Bartosz Zmarzlik na podium

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA