Niedługo 10. Mistrzostwa MMA w Puławach. Już wystartowały zapisy

30 sty 2024, 10:55

Dziesiąte Mistrzostwa MMA, które zaplanowano na 9 marca, odbędą się w hali sportowej Grupa Azoty Arena w Puławach. Aktualnie trwają zapisy dla zawodników, którzy chcą spróbować swoich sił w oktagonie.W ostatnich mistrzostwach walczyło ponad 500 amatorów

Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi w swojej historii zawita do Puław. Ostatnie zawody w tym miejscu rozegrane zostały 11 czerwca 2022 roku. Teraz miasto położone w województwie lubelskim ugości 10. Mistrzostwa MMA. Będzie to pierwszy z czterech turniejów zaplanowanych na rok 2024.

Poszczególni zawodnicy mogą startować tylko w jednej kategorii wiekowej i wagowej w trakcie jednego turnieju. Zainteresowani mogą już rejestrować się w zawodach na stronie Stowarzyszenia MMA Polska. Tam znajdą również pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju.

Co niezwykle istotne, wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. W 10. Mistrzostwach MMA mogą brać udział seniorzy, juniorzy i kadeci.

Warto dodać, że w 9. Mistrzostwach MMA, które w grudniu odbyły się w Warszawie, wzięło udział ponad pięciuset amatorskich zawodników rywalizujących w mieszanych sztukach walki. Wszystkie pojedynki, które odbyły się w stolicy Polski, można obejrzeć w serwisie YouTube na oficjalnym profilu stowarzyszenia.Ile Adamek i Chalidow zarobią za walkę? Będzie nowy rekord KSW

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA