Strona główna Siatkówka PlusLiga OFICJALNIE: Bartosz Bednorz opuszcza PGE Skrę! Zagra w Serie A!

OFICJALNIE: Bartosz Bednorz opuszcza PGE Skrę! Zagra w Serie A!

0

Potwierdził się kolejny transfer, o którym w kuluarach mówiło się już od jakiegoś czasu. Młody przyjmujący reprezentacji Polski i były już zawodnik PGE Skry Bełchatów, Bartosz Bednorz, zagra w Modena Volley! 

Bednorz podpisał z włoskim zespołem roczny kontrakt z możliwością jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. “Kiedy dowiedziałem się o zainteresowaniu Modeny, nie miałem wątpliwości. Gra w tym klubie jest marzeniem każdego gracza. Jestem dumny i zaszczycony, że mogę być częścią tak wielkiego zespołu. Jestem przekonany, że pod wodzą trenera Velasco rozwinę się jeszcze bardziej. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia tej przygody” – powiedział siatkarz.

Będzie to już piąty klub w karierze przyjmującego. Wcześniej Bednorz występował w SMS-ie PZPS Spała, AZS-ie Częstochowa, AZS-ie Olsztyn, a ostatni sezon spędził w PGE Skrze Bełchatów. Polak będzie miał okazję występować w zespole z takimi gwiazdami światowej siatkówki jak  Tine Urnaut, Ivan Zaytsev, Micah Christenson, Maxwell Holt czy Simone Anzani.

źródło wypowiedzi: polsatsport.pl

Komentarze