Strona główna Pilka reczna OFICJALNIE: Michał Kubisztal grającym trenerem Czuwaju!

OFICJALNIE: Michał Kubisztal grającym trenerem Czuwaju!

0
srsprzemysl.pl

Na bardzo ciekawy ruch zdecydowali się włodarze Czuwaju Przemyśl. Schedę po Piotrze Kroczku przejmie dotychczasowy zawodnik przemyskiej siódemki – Michał Kubisztal. Doświadczony szczypiornista będzie łączył funkcję szkoleniowca z kontynuowaniem kariery zawodniczej.

Nie jest to pierwszy tego rodzaju ruch na naszym podwórku, jednak zasługuje na szczególną uwagę, gdyż Michał Kubisztal to wybitna postać w polskim szczypiorniaku. Rozgrywający to czterokrotny król strzelców Superligi. Ma za sobą 108 meczów oraz 424 bramki w niemieckiej Bundeslidze, które zaliczył podczas 4 lat występów w barwach Fuchse Berlin.

Na rodzimych parkietach nowy szkoleniowiec Czuwaju reprezentował barwy takich klubów jak Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Wisła Płock, Górnik Zabrze, Azoty Puławy, SPR Tarnów oraz właśnie Czuwaj Przemyśl. Kubisztal wybiegał także na boiska w barwach reprezentacji, którą reprezentował w latach 2002-2014. Nowym asystentem w pierwszoligowej drużynie zostanie dotychczasowy kierownik zespołu – Krzysztof Błażkowski.

Komentarze